چهار تخفیف موجود سایت
13ام شهریور 95 / 1506 بازدید
چهار تخفیف در هنگام خرید ممکن است شامل شما شود . جهت اطلاعات بیشتر و آشنایی با این تخفیفات ، لیست زیر را مطالعه بفرمایید
 • خرید مجدد: در صورتی که قبلا یک بسته را خریده باشید یا مجموع کل فالوورهای خریداری شده توسط شما از بسته مورد نظر بیشتر باشد ، 20% تخفیف خرید مجدد شامل شما خواهد شد . به عنوان مثال بار دومی که بسته هزارتایی را خریداری می کنید 20% تخفیف و در صورتی که سه بار این بسته را خریداری کنید ، بسته سه هزارتایی هم شامل تخفیف خواهد شد!
 • ثبت اکانت بیشتر: در صورتی که بیشتر از پنج اکانت اینستاگرام را به بات ما متصل کرده باشید بر اساس جدول زیر تخفیف دریافت خواهید کرد . توجه کنید که اکانت ثبت شده باید حداقل هزارفالوور جذب کرده باشد و در ماه گذشته فعال شده باشد .
  تعداد اکانتتخفیف
  5+5%
  10+10%
  20+14%
  50+19%
  100+25%
 • خرید تعداد بیشتر فالوور: بسته های بزرگتر ، شامل تخفیف بیشتر هستند .
 • تعداد فالوورتخفیف
  3k+5%
  8k+9%
  15k+13%
  30k+19%
 • عضویت در کانال و بات تلگرام: با عضویت در تلگرام و بات تاگرام دکترفالو در حریان آخرین اخبار و فعالیت های بات خواهید بود . علاوه بر این هر هفته تعدادی فالوور رایگان به شکل رندوم به اشخاصی که در کانال یا بات تلگرام ما عضو بوده اند داده خواهد شد . توجه کنید که شماره موبایل شما و شماره موبایل ثبت شده در قسمت تنظیمات پنل کاربری دکترفالو باید یکسان باشند .